Scala Plastics Poland Sp. z o.o.

Scala Plastics Poland Sp. z o.o.

ul. Letnia 1F

62-021 Paczkowo

Tel. 61 436 73 00

info@scalaplastics.pl

www.scalaplastics.pl

Artykuły

 • Płyty tarasowe odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne?

  2023-07-10

  Scala Plastics zaprasza do zapoznania się ze specjalną ofertą płyt tarasowych z poliwęglanu. Odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne płyty tarasowe sprawdzą się jako zadaszenie i dopełnią wygląd tarasu.

 • Zadaszenia i pokrycia dachowe odporne na najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne

  2023-05-17

  Od kwietnia do października taras staje się dodatkowym pomieszczeniem. To na nim celebrujemy chwile samotności z dobrą książką czy w towarzystwie najbliższych. Niestety odkryte tarasy często nie są wystarczające w deszczowe, pochmurne czy upalne dni.

 • Dlaczego warto zainwestować w kratki trawnikowe?

  2023-04-13

  Kratki trawnikowe cieszą się sławą wszędzie tam, gdzie priorytetem jest przepuszczalność nawierzchni. Sprawdzają się znacznie lepiej od betonowych płyt, chodników, kostki brukowej.

 • Powitaj wiosnę z nowym tarasem!

  2022-03-31

  Początek wiosny to idealny moment, żeby pomyśleć o zadaszeniu tarasu. Scala Plastics wprowadziła do swojej oferty wyjątkową płytę z poliwęglanu, która wyglądem przypomina szkło. SUNTUF® EZ-GLAZE oferuje elegancki design, wszechstronność oraz niskie koszty utrzymania.

 • Smartline - aluminiowe zadaszenie tarasu

  2021-04-12

  Kiedy robi się ciepło, życie rodzinne, towarzyskie często przenosi się na taras. Warto zadbać , aby można było z niego korzystać w każdych warunkach pogodowych. Scala Plastics Poland wprowadziła do swojej oferty nowy produkt - zadaszenie tarasu Smartline przeznaczone do samodzielnego montażu. Smartline to produkt holenderskiej firmy Verasol, która ma 20-letnie doświadczenie w zakresie aluminiowych konstrukcji tarasowych.

 • Zadaszenie tarasu Greenline

  2018-05-28

  JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE Taras to wyjątkowe miejsce odpoczynku i relaksu. W okresie letnim na tarasie koncentruje się życie rodzinno-towarzyskie. Miejsce to powinno mieć wyjątkowy charakter. Scala Plastics, wyłączny przedstawiciel niemieckiego producenta Verasol®, oferuje szereg sprawdzonych rozwiązań w zakresie zadaszenia tarasów. Zadaszenia z kolekcji Greenline...