ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS Sp. z o.o.

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS Sp. z o.o.

ul. Chłodna 51

00-867 Warszawa

Tel. 801 500 801, 14 681 11 11

marketing@sniezka.com

www.sniezka.pl

Artykuły

 • ODNAWIANIE drewnianych mebli ogrodowych

  2023-05-31

  Ogród wymaga pielęgnacji roślin i jego elementów dekoracyjno-wyposażeniowych: mebli, donic czy pergoli. A szczególnie tych wykonanych z drewna, które wymagają sezonowego przeglądu, pielęgnacji, a czasem nawet głębszej renowacji.

 • Jak wybrać farbę plamoodporną?

  2023-04-27

  Farby zmywalne do ścian to produkty, które znacznie ułatwiają dbanie o estetykę wnętrz. Dzięki plamoodpornym emulsjom, zamiast malować ściany, gdy się ubrudzą, możesz je po prostu umyć. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając farbę zmywalną do wnętrz.

 • Malowanie nowych i starych ścian

  2022-11-21

  Wykończenia wnętrza poprzez malowanie od zawsze wzbudzało niesamowite emocje, które właściwe są efektem planów czy wyobrażeń związanych z wyglądem danego pomieszczenia, koloru ścian. I towarzyszą one niezależnie od tego czy malowanie dotyczy nowych ścian czy też tych do przemalowania, remontu.

 • Jakie właściwości ma plamoodporna, ceramiczna farba do wnętrz Śnieżka Magnat Ceramic Care?

  2020-09-21

  Farba MAGNAT CERAMIC przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych oraz tapet z włókna szklanego. Może być również stosowana na podłożach drewnianych, drewnopochodnych, metalowych użytkowanych wewnątrz pomieszczeń. Polecana do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, w budynkach służby zdrowia oraz w budynkach oświaty, a także w pomieszczeniach...

 • Farba ceramiczna czy lateksowa – którą wybrać? Poznaj różnice!

  2020-09-09

  Na rynku produktów malarskich dostępnych jest wiele rodzajów farb do ścian i sufitów. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji możemy uzyskać piękny kolor o wyjątkowym efekcie dekoracyjnym, a dodatkowo trwałą powłokę malarską odporną na zabrudzenia. W tej kwestii prym wiodą farby ceramiczne oraz farby lateksowe. Czym charakteryzują się te farby? Którą z nich wybrać?

 • Poznaj właściwości i najlepsze zastosowania farb ceramicznych

  2020-09-05

  Ceramiczne farby MAGNAT zostały stworzone z myślą o wnętrzach domu, o jego ścianach, sufitach i stolarce. Są one alternatywnym produktem dla szeroko stosowanych farb winylowych, akrylowych, lateksowych i akrylowo-lateksowych. Farby ceramiczne posiadają wyjątkowe właściwości, jak elastyczność, doskonałą przyczepność do podłoża, a tym samym trwałość wykończenia i koloru. Powłoki otrzymane za pomocą farb ceramicznych MAGNAT tworzą trwały kolor...

 • Jak stworzyć wnętrze w stylu toskańskim?

  2020-05-30

  Szpalery cyprysów wzdłuż krętych dróg, winnice, gaje oliwne, urokliwe miasteczka. Toskania jest malownicza i kradnie serca turystów. Na tyle skutecznie, wiele osób chce odtworzyć ten klimat u siebie w domu. Oto, jak stworzyć styl toskański we wnętrzach.

 • FOVEO - Jedyny tynk w Polsce z dodatkiem TEFLON SURFACE PROTECTOR

  2018-07-31

  Reklama - FOVEO - Jedyny tynk w Polsce z dodatkiem TEFLON SURFACE PROTECTOR