PSB Mrówka Kruszwica

PSB Mrówka Kruszwica

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FILAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane adresowe

 
Adres:

88-150 Kruszwica

ul. Kościuszki 30

e-mail: filar@grupapsb.com.pl

Strona internetowa: www.filarpsb.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00-19.00

Wtorek: 7.00-19.00

Środa: 7.00-19.00

Czwartek: 7.00-19.00

Piątek: 7.00-19.00

Sobota: 7.00-17.00

Aktualna gazetka

brak gazetki
Zobacz gazetki archiwalne

Produkty dostępne w sklepie

Zobacz więcej

Galeria zdjęć sklepu

Wydarzenia partnera

  • Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką Kruszwica

    2019-09-20

    Trzeci raz Mrówka Kruszwica wraz z Policją zorganizowała akcję „Bezpieczna droga do szkoły”. Na spotkaniach uczestniczyło kilkaset dzieci z klas 0 do 6. Z powodu tak licznej grupy, akcja została podzielona na kilka części. Dla sześciu klas 0 i 1 został zorganizowany konkurs plastyczny „Bezpieczny maluch” po weryfikacji prac kilkadziesięcioro dzieci otrzymało specjalne nagrody wraz pamiątkowymi dyplomami. Oprócz nagród specjalnych każde dziecko...

 

PSB Mrówka – nowoczesna sieć sklepów budowlanych dla klientów detalicznych

PSB Mrówka to sieć sklepów budowlanych oferująca asortyment z sektora „dom i ogród” działająca w ramach Grupy PSB. Materiały budowlane, wykończeniowe oraz różnego typu akcesoria domowe i ogrodowe są dedykowane indywidualnym klientom, którzy często na własną rękę prowadzą prace remontowe w swoich domach, mieszkaniach oraz ich otoczeniu. Nowoczesne sklepy samoobsługowe takie jak PSB Mrówka Kruszwica doskonale uzupełniają bogatą ofertę Grupy PSB o produkty, które można nabyć od ręki – prosto z półek marketu. Sklepy PSB Mrówka w zależności od powierzchni oferują od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych. Tym samym należą do największej sieci detalicznej sektora dom i ogród w Polsce. W każdym regionie kraju czekają na Państwa kompleksowo wyposażone markety, takie jak PSB Mrówka Kruszwica, które ułatwią budowę, remont i aranżację budynków.

PSB Mrówka Kruszwica - szeroki wybór materiałów, narzędzi i akcesoriów

Wszystkich planujących inwestycję budowlano-remontową zachęcamy do odwiedzenia PSB Mrówka Kruszwica, która posiada wiele pozycji asortymentowych w różnych działach, takich jak materiały budowlane i wykończeniowe, w tym także niezbędnych do wykonania instalacji elektrycznych i hydraulicznych, produkty z zakresu techniki grzewczej czy akcesoria do wyposażania wnętrz. Ofertę wzbogacają liczne narzędzia i akcesoria ogrodowe, dzięki którym utrzymanie posesji wokół budynku będzie o wiele łatwiejsze. W PSB Mrówka Kruszwica ładne i praktyczne akcesoria wyposażenia wnętrz znajdą osoby szukające ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, które sprawią, że wnętrza nabiorą odpowiedniego klimatu i charakteru. Skorzystanie z oferty to dobre rozwiązanie dla majsterkowiczów, którzy szukają najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych do wykorzystania w swoich domach, mieszkaniach, a także ich otoczeniu. Bogaty asortyment PSB Mrówka Kruszwica stanowi najlepszą odpowiedź na potrzeby osób remontujących i wyposażających domy i mieszkania, a także jest dobrym dopełnieniem oferty wykończeniowej i dekoracyjnej dla już realizowanych projektów.

Najlepsze produkty w jednym miejscu

Dużą zaletą PSB Mrówka Kruszwica jest to, że w jednym miejscu można znaleźć wszelkie materiały, narzędzia i akcesoria potrzebne do budowy, remontu i wyposażenia budynku mieszkalnego. To bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na dużą oszczędność czasu. Narzędzia budowlane, ogrodowe oraz wszelkie materiały pochodzą od renomowanych producentów. W PSB Mrówka Kruszwica każdy Klient może liczyć na profesjonalną obsługę przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników. Dotyczy to nie tylko samej sprzedaży, ale także doradztwa w zakresie doboru produktów do realizowanej inwestycji.