PSB-PROFI ATTIC Kraków

PSB-PROFI ATTIC Kraków

ATTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane adresowe

Telefon: +48 12 260 82 20

Adres:

30-390 Kraków,

ul. Zawiła 50

e-mail: doradcy@attic.pl

Zdjęcie sklepu

Mapa

pokaż na mapie

Wskazówki dojazdu z:

Galeria zdjęć sklepu

 

Materiały budowlane i wykończeniowe - Kraków

Budowa i remont są bardzo ważnymi i odpowiedzialnymi zadaniami, wymagającymi wykorzystania najlepszej jakości materiałów, aby inwestycja mogła przetrwać latami. PSB-PROFI ATTIC Kraków to miejsce, w którym mogą Państwo nabyć materiały budowlane i materiały wykończeniowe. Bogata oferta pozwala na zakup wszelkich niezbędnych materiałów i narzędzi, co pozwala na fachowe, kompleksowe wykonanie prac. Zarówno materiały budowlane, jak i materiały wykończeniowe pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Gwarantujemy, że produkty zakupione w PSB-PROFI ATTIC Kraków zapewnią trwałość i solidność przeprowadzonych prac budowlanych.

Duży wybór akcesoriów domowych - Kraków

Oferujemy akcesoria domowe pozwalające na wyposażenie każdego pomieszczenia w budynku mieszkalnym. Posiadamy narzędzia i materiały wykończeniowe najbliżej Twojej lokalizacji np. PSB-PROFI ATTIC Kraków, dzięki którym można wykończyć pomieszczenia od podłogi aż po sufit. Wykorzystanie naszych produktów pozwala również na sprawne i dokładne wykonanie instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych. Oferowane produkty są zgodne z normami europejskimi oraz potwierdzone certyfikatami. Nasza oferta akcesoriów domowych bazuje na Państwa potrzebach i jest regularnie uzupełniana o nowe materiały i narzędzia budowlane oraz wykończeniowe, by nie musieli Państwo odwiedzać kilku miejsc, aby skompletować potrzebne produkty. Poszczególne materiały i akcesoria domowe zostały pogrupowane tak, by łatwiej można było je odnaleźć i dzięki czemu szybciej dokonać zakupów.

Akcesoria i narzędzia ogrodowe - Kraków

Oferujemy narzędzia budowlane i ogrodnicze, są to np. artykuły pielęgnacyjne i uprawne, elektronarzędzia ogrodnicze i wiele innych produktów. Wszystko po to, by mogli Państwo w sposób kompleksowy zadbać o otoczenie budynków. W PSB-PROFI ATTIC Kraków, znajdą Państwo akcesoria ogrodowe potrzebne do profesjonalnego przeprowadzenia dużych inwestycji, jak i narzędzia ogrodowe dla wszystkich majsterkowiczów, którzy chcą regularnie i troskliwie zadbać o swój ogród czy działkę. Bez względu na przeznaczenie wszystko co sprzedajemy to sprawdzone produkty wysokiej klasy, z których będą Państwo mogli korzystać latami, ułatwiając sobie wykonywanie wszelkich prac wokół budynków.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów oraz do wybrania się na zakupy do naszego PSB-PROFI ATTIC Kraków. Dzięki oferowanym materiałom, akcesoriom oraz narzędziom budowlanym i wykończeniowym, a także sprzętowi do wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych zarówno prywatne, jak i komercyjne inwestycje będą łatwiejsze w realizacji. Budowa, urządzenie wnętrz, a także zagospodarowanie przestrzeni stanie się łatwiejsze, a najwyższa jakość produktów będzie stanowić gwarancję satysfakcji na lata.