PSB-PROFI BAT Kościerzyna

PSB-PROFI BAT Kościerzyna

FIRMA HANDLOWA "BAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane adresowe

Adres:

83-400 Kościerzyna,

ul. Żurawinowa 52

e-mail: koscierzyna@bat.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 6.30-18.00

Wtorek: 6.30-18.00

Środa: 6.30-18.00

Czwartek: 6.30-18.00

Piątek: 6.30-18.00

Sobota: 7.00-15.00

Zdjęcie sklepu

Mapa

pokaż na mapie

Wskazówki dojazdu z:

Galeria zdjęć sklepu

 

Materiały budowlane i wykończeniowe - Kościerzyna

Budowa i remont są bardzo ważnymi i odpowiedzialnymi zadaniami, wymagającymi wykorzystania najlepszej jakości materiałów, aby inwestycja mogła przetrwać latami. PSB-PROFI BAT Kościerzyna to miejsce, w którym mogą Państwo nabyć materiały budowlane i materiały wykończeniowe. Bogata oferta pozwala na zakup wszelkich niezbędnych materiałów i narzędzi, co pozwala na fachowe, kompleksowe wykonanie prac. Zarówno materiały budowlane, jak i materiały wykończeniowe pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Gwarantujemy, że produkty zakupione w PSB-PROFI BAT Kościerzyna zapewnią trwałość i solidność przeprowadzonych prac budowlanych.

Duży wybór akcesoriów domowych - Kościerzyna

Oferujemy akcesoria domowe pozwalające na wyposażenie każdego pomieszczenia w budynku mieszkalnym. Posiadamy narzędzia i materiały wykończeniowe najbliżej Twojej lokalizacji np. PSB-PROFI BAT Kościerzyna, dzięki którym można wykończyć pomieszczenia od podłogi aż po sufit. Wykorzystanie naszych produktów pozwala również na sprawne i dokładne wykonanie instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych. Oferowane produkty są zgodne z normami europejskimi oraz potwierdzone certyfikatami. Nasza oferta akcesoriów domowych bazuje na Państwa potrzebach i jest regularnie uzupełniana o nowe materiały i narzędzia budowlane oraz wykończeniowe, by nie musieli Państwo odwiedzać kilku miejsc, aby skompletować potrzebne produkty. Poszczególne materiały i akcesoria domowe zostały pogrupowane tak, by łatwiej można było je odnaleźć i dzięki czemu szybciej dokonać zakupów.

Akcesoria i narzędzia ogrodowe - Kościerzyna

Oferujemy narzędzia budowlane i ogrodnicze, są to np. artykuły pielęgnacyjne i uprawne, elektronarzędzia ogrodnicze i wiele innych produktów. Wszystko po to, by mogli Państwo w sposób kompleksowy zadbać o otoczenie budynków. W PSB-PROFI BAT Kościerzyna, znajdą Państwo akcesoria ogrodowe potrzebne do profesjonalnego przeprowadzenia dużych inwestycji, jak i narzędzia ogrodowe dla wszystkich majsterkowiczów, którzy chcą regularnie i troskliwie zadbać o swój ogród czy działkę. Bez względu na przeznaczenie wszystko co sprzedajemy to sprawdzone produkty wysokiej klasy, z których będą Państwo mogli korzystać latami, ułatwiając sobie wykonywanie wszelkich prac wokół budynków.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów oraz do wybrania się na zakupy do naszego PSB-PROFI BAT Kościerzyna. Dzięki oferowanym materiałom, akcesoriom oraz narzędziom budowlanym i wykończeniowym, a także sprzętowi do wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych zarówno prywatne, jak i komercyjne inwestycje będą łatwiejsze w realizacji. Budowa, urządzenie wnętrz, a także zagospodarowanie przestrzeni stanie się łatwiejsze, a najwyższa jakość produktów będzie stanowić gwarancję satysfakcji na lata.