PSB PROFI KOSTA Ustroń Opole

PSB PROFI KOSTA Ustroń Opole

"KOSTA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane adresowe

Telefon: +48 77 474 79 81" data-rel="external">+48 77 474 79 81, +48 77 457 49 47" data-rel="external"> +48 77 457 49 47, +48 77 457 49 48" data-rel="external"> +48 77 457 49 48

 
Adres:

45-837 Opole

ul. Wrocławska 172 C

e-mail: opole@kosta.pl

Strona internetowa: www.kosta.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00-16.00

Wtorek: 7.00-16.00

Środa: 7.00-16.00

Czwartek: 7.00-16.00

Piątek: 7.00-16.00

Sobota: 8.00-12.00

Zdjęcie sklepu

Zmiana sklepu

Przechodząc na listę produktów sklepu PSB PROFI KOSTA Ustroń Opole zmieniasz Twój wybrany sklep. Czy chcesz kontynuować?

Zmiana sklepu

Przechodząc na stronę produktu zmieniasz Twój wybrany sklep. Czy chcesz kontynuować?

Usługi

Galeria zdjęć sklepu

 

Materiały budowlane i wykończeniowe - Opole

Budowa i remont są bardzo ważnymi i odpowiedzialnymi zadaniami, wymagającymi wykorzystania najlepszej jakości materiałów, aby inwestycja mogła przetrwać latami. KOSTA Ustroń Opole to miejsce, w którym mogą Państwo nabyć materiały budowlane i materiały wykończeniowe. Bogata oferta pozwala na zakup wszelkich niezbędnych materiałów i narzędzi, co pozwala na fachowe, kompleksowe wykonanie prac. Zarówno materiały budowlane, jak i materiały wykończeniowe pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Gwarantujemy, że produkty zakupione w KOSTA Ustroń Opole zapewnią trwałość i solidność przeprowadzonych prac budowlanych. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Duży wybór artykułów wyposażenia wnętrz - Opole

Oferujemy artykuły do wyposażenia wnętrz oraz narzędzia i materiały wykończeniowe najbliżej Twojej lokalizacji np. KOSTA Ustroń Opole. Dzięki szerokiej ofercie asortymentowej i profesjonalnemu doradztwu wykończenie wnętrz i wyposażenie pomieszczeń będzie przyjemnością. Zaopatrując się w KOSTA Ustroń Opole masz możliwość sprawnego i dokładnego wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych. Oferowane produkty są zgodne z normami oraz potwierdzone certyfikatami. Nasza oferta jest regularnie uzupełniana o nowe materiały wykończeniowe i narzędzia budowlane, tak aby nie musieli Państwo odwiedzać kilku miejsc w celu skompletowania potrzebnych produktów. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Akcesoria i narzędzia ogrodowe - Opole

Oferujemy narzędzia budowlane i ogrodowe. Wszystko po to, by mogli Państwo w sposób kompleksowy zadbać o otoczenie swojego domu. Oferowane przez nas artykuły pochodzą od renomowanych producentów, więc będą mogli Państwo korzystać z nich latami, ułatwiając sobie wykonywanie wszelkich prac wokół budynków. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów oraz zakupów w naszym KOSTA Ustroń Opole. Dzięki oferowanym materiałom budowlanym i wykończeniowym, akcesoriom oraz narzędziom budowlanym, a także sprzętowi do wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, zarówno indywidualne budowy, jak i duże inwestycje prowadzone przez wyspecjalizowane firmy budowlane, będą łatwiejsze w realizacji. Budowa, urządzenie wnętrz, a także zagospodarowanie przestrzeni stanie się łatwiejsze, a najwyższa jakość produktów będzie stanowić gwarancję satysfakcji na lata.