Chemia budowlana Jurga – profesjonalne środki do czyszczenia i hydroizolacji

Maksymalna skuteczność i prosta aplikacja to dwie główne cechy nowej linii profesjonalnych preparatów czyszczących Jurga Clean. Czyszczenie kostki brukowej przed domem z plam oleju i smaru nie przyniosło do tej pory oczekiwanych efektów? Polecanym rozwiązaniem jest preparat do czyszczenia kostki brukowej – zmywacz plam olejowych Jurga. Sprawdź, jak krok po kroku przeprowadzić mycie kostki brukowej, by skutecznie pozbyć się zabrudzeń. Poznaj też inne środki czyszczące Jurga oraz dowiedz się, dlaczego warto wykonać hydroizolację ścian i podłóg z wykorzystaniem folii w płynie.


Środki czyszczące – seria CLEAN

Preparaty czyszczące z serii Jurga Clean to wyjątkowo skuteczne środki, dzięki którym zadbasz o trwałość i czystość różnych powierzchni w swoim domu i wokół niego. Wśród nich znajduje się niezwykle skutecznych środek do kostki brukowej: zmywacz plam olejowych. To profesjonalny płyn do mycia, który pomoże ci pozbyć się uporczywych plam z oleju i smarów. Środek do czyszczenia kostki brukowej z powodzeniem można wykorzystać także do czyszczenia płytek, posadzek w garażach, warsztatach i innych powierzchni betonowych. Prace z użyciem preparatu do czyszczenia kostki brukowej przebiegają szybko, gdyż jest to środek od razu gotowy do użycia. Głęboko wnika w czyszczoną powierzchnię, co daje niesamowite efekty mycia kostki brukowej. Dla uzyskania rezultatu na dłużej po czyszczeniu kostki warto wypróbować produkt Jurga z serii PROTECT lub PROOF. W efekcie kostka brukowa będzie odświeżona, a jej kolor naturalny.




Folia w płynie – hydroizolacja podpłytkowa

Płytki ścienne i podłogowe nie zapewniają odpowiedniej ochrony przed wniknięciem pod nie wody, dlatego warto w strefach mokrych i wilgotnych wykonać izolację podpłytkową. W tym celu najlepiej wykorzystać folię izolacyjną w płynie. To środek, który można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, umożliwia wykonanie hydroizolacji łazienki, kuchni, balkonu czy tarasu. Folia uszczelniająca w płynie jest gotowa do użycia na powierzchnie betonowe, cementowe, cementowo-wapienne, podłoże gipsowo-kartonowe, jastrych antyhydrytowy, pustaki ceramiczne, beton komórkowy, bloczki gipsowe, płyty wiórowe. Innymi słowy, folia w płynie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu możliwie najlepszej szczelności oraz dobrej hydroizolacji. Nakładając folię w płynie do łazienki, na balkon czy taras, można uniknąć zagrożenia grzybem i pleśnią, których sprzymierzeńcami są woda i wilgoć. Jednoskładnikowa folia w płynie pod płytki charakteryzuje się dużą przyczepnością i tworzy trwałą, elastyczną powłokę, wzmacniając przy tym wykańczaną powierzchnię.



Znajdź najbliższy skład