Podkreśl urok Twojego ogrodu kostkami i płytkami Polbruk

Zastanawiasz się jak zaaranżować przestrzeń wokół domu? Podczas projektowania ogrodu warto zwrócić uwagę na kształt i kolorystykę wszystkich elementów. Murki w ogrodzie, betonowe obrzeża i płyty tarasowe ciekawie współgrają i podkreślają zieleń roślin. Przeczytaj artykuł i sprawdź na co zwrócić uwagę podczas planowania wymarzonego ogrodu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJplay_arrow

MURKI

Zobacz 

OBRZEŻA

ZOBACZ

KOSTKI

ZOBACZ 

Murki Polbruk

Murki ogrodowe mają wszechstronne zastosowanie. Można z nich stworzyć zarówno praktyczne elementy małej architektury, jak i donice na rośliny, grilla, czy fontannę. Murek dekoracyjny Albero doskonale wtopi się w otoczenie obok nawierzchni wykończonych płytami tarasowymi lub kostkami brukowymi. Murek/donica Tigela sprawdzi się do wykończenia kwietników lub zabudowy różnic poziomów. Murek tarasowy w modnym kolorze kontrastuje z barwą roślin, podkreślając ich piękno. 

Obrzeża Polbruk

Minimalistyczne obrzeża chodnikowe subtelnie podkreślą rabaty kwiatowe, schody prowadzące na taras czy inne elementy w Twoim ogrodzie. Palisady betonowe i krawężniki ogrodowe w przestrzeni ogrodu to mocny akcent, podkreślający jego piękno. Szczególną uwagę warto zwrócić na obrzeże Flesz, które dostępne jest w modnych obecnie odcieniach szarości. Obrzeża Polbruk to połączenie tradycyjnej formy i modnej konstrukcji z możliwością zainstalowania oświetlenia LED. 

Kostki Polbruk

Płyty ogrodowe dają niemal nieograniczone możliwości projektowe na posesji. Kostki betonowe Polbruk Commix dostępne są w czterech rozmiarach, przez co można je układać na różne sposoby, uzyskując ciekawe efekty wizualne. Tarasowe płyty betonowe dostępne są w jednobarwnych opcjach kolorystycznych, jak i melanżach. Płyty brukowe i płytki tarasowe zewnętrzne znakomicie łączą się z innymi betonowymi elementami na posesji. 

SRAWDŹ OFERTĘ POLBRUK

Znajdź najbliższy sklep

Sprawdźplay_circle_filled