Kreujemy architekturę marzeń od 30 lat

Zastanawiasz się jak zaprojektować przestrzeń wokół domu? Planując aranżację posesji warto zwrócić uwagę na kształt, stylistykę i kolor wszystkich jej elementów. System ogrodzeń, krawężniki ogrodowe, płyty tarasowe i ogrodowe oraz murki Polbruk ciekawie współgrają ze sobą, a także podkreślają barwy ogrodowych roślin. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJplay_arrow

OGRODZENIA

Zobacz 

ECO

ZOBACZ

KOSTKI

ZOBACZ 

Ogrodzenia Polbruk

Systemy ogrodzeniowe już od progu podkreślają charakter posesji, wpisując się w aranżację strefy wejściowej. Eleganckie i trwałe systemy ogrodzeń Polbruk składające się z pustaków i daszków betonowych można układać dwojako, jako system ogrodzeń panelowych z przęsłami lub przypominające lity mur, pełne ogrodzenie z bloczków. Pustaki ogrodzeniowe możemy dowolnie układać, tworząc podmurówkę ogrodzeniową oraz betonowe słupki ogrodzeniowe.

Eco Polbruk

Płyty ekologiczne Polbruk są przyjazne środowisku i doskonale sprawdzają się na podjazdach. Płyta ażurowa Ekotech zapewnia retencję wody do gruntu nawet do 50% i pozwala na szybkie odprowadzanie wody deszczowej. Szczególną uwagę warto zwrócić na designerskie płyty ażurowe Extrano. Stworzenie przestrzeni bioaktywnej umożliwia też kostka Ekol, dzięki dystansom znajdującym się na jej bokach. W otworach eko płyt i kostek można posadzić trawę lub wypełnić je grysem. Pozwala to na stworzenie nie tylko ekologicznej, ale również funkcjonalnej i efektownej przestrzeni w otoczeniu domu.

Płyty i kostki Polbruk

Płyty betonowe i kostka Polbruk dają niemal nieograniczone możliwości projektowe na posesji. Tarasowe płyty betonowe Polbruk Lamell i kostka brukowa Polbruk Multicomplex oraz Commix dostępne są w opcjach jednobarwnych lub melanżu, a także w wielu rozmiarach, co daje możliwość dowolnego układania kostki przed domem. Zarówno kostki brukowe, jak i płyty betonowe na taras, znakomicie łączą się z innymi betonowymi elementami na posesji. Produkty Polbruk stworzą ciekawy efekt wizualny, zarówno jako kostki na alejki, jak i płyty na taras.

SRAWDŹ OFERTĘ POLBRUK

Znajdź najbliższy skład

Sprawdźplay_circle_filled