• Jak doświetlić garaż światłem dziennym

  2016-05-04

  Garaż z oknem będzie bardziej oszczędny. Nie będziemy musieli przy każdym wejściu korzystać ze sztucznego oświetlenia.

 • WIŚNIOWSKI zaprasza inteligentne technologie do twojego domu

  2016-04-29

  Znasz to uczucie, kiedy nie możesz sobie przypomnieć, czy drzwi wejściowe albo brama zostały zamknięte? Niejednemu z nas zdarzało się nerwowe zawracanie z drogi do pracy tylko po to, aby to sprawdzić. A wystarczyłoby przecież sprawdzić stan zabezpieczenia posesji na swoim smartfonie… Brzmi futurystycznie? Poznaj inteligentny system kontroli dostępu Ri-Co, dostępny gratis w...

 • Sposób na ciepłą podłogę - FERMACELL

  2016-04-29

  Suche jastrychy to sprawdzony sposób na wykonanie podkładów pod posadzki. Jest to świetne rozwiązanie do stosowania zamiast tradycyjnych wylewek na stropach monolitycznych oraz lekkich stropach drewnianych.

 • Jakie są najlepsze sposoby na czyszczenie elewacji?

  2016-04-05

  Zaniedbany wygląd elewacji sprawia, że nasz dom i posesja bardzo tracą na urodzie. Z tego względu oraz po to, aby tynk czy okładziny nie niszczały, należy regularnie czyścić ich powierzchnię.

 • Remont tarasu lub balkonu z wykorzystaniem maty uszczelniająco-kompensującej Botament AE

  2015-09-10

  Powoli sezon wypoczynku na tarasach czy balkonach zbliża się ku końcowi. Jest to dobry moment na wykonanie remontu nawierzchni - wymiany okładziny ceramicznej.

 • Nowość! 3 fugi do wszystkich zadań

  2014-12-30

  Rozwój wielofunkcyjnych produktów jest jednym z elementów strategii Botament. Wraz z wprowadzaniem zapraw klejowych MULTILIGHT oraz MULTISTONE ® rozpoczęła się era produktów o szerokim spektrum zastosowania. Nowa koncepcja fug jest kontynuacją tej idei. Dotychczasowe zaprawy do spoinowania Multifuge zostały uzupełnione o nowy produkt MULTIFUGE ® Fine Speed...