• Podpowiedzi doradcy podatkowego - leasing samochodów osobowych

  2002-07-31

  Na ocenę rynku trzeba jeszcze poczekać, niemniej już teraz wiadomo, że leasing samochodów osobowych jest obecnie zdecydowanie bardziej korzystny, niż to miało miejsce pod rządami przepisów obowiązujących do końca września 2001 r.

 • Blachy Pruszyński - blachodachówka Szafir

  2002-07-31

  Blachodachówka Szafir to eleganckie i trwałe pokrycie dachowe, łączące w sobie tradycję z nowoczesną technologią. Profilowana jest z blachy stalowej dwustronnie ocynkowanej lub aluminiowej powlekanej kilkoma warstwami lakieru. Wysoka jakość materiału blachodachówki gwarantuje dużą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

 • LC EkoKlinkier - piaskowo-miodowa ceramika elewacyjna

  2002-07-31

  Produkty Ekoklinkier można stosować jako warstwę zewnętrzną ścian trójwarstwowych w budownictwie mieszkaniowym, gdzie z powodzeniem pełnią oprócz funkcji estetycznej, również rolę warstwy izolacyjnej. Powszechne jest również wykorzystanie ich do budowy ogrodzeń, altan, kominków, wewnętrznych elewmentów dekoracyjnych.

 • Kujawy Wapno - wapno suchogaszone do zapraw murarskich i tynkarskich

  2002-07-31

  Wapno jest materialem sprawdzonym i stosowanym w budownictwie od kilku tysięcy lat. Znajduje zastowanie m.in. jako dodatek do zapraw murarskich i tynkarskich.

 • Henkel - system Ceresit VWS

  2002-07-31

  Przy ocieplaniu ścian budynku najważniejsze są: wysoka jakość zastosowanych materiałów, zapewniająca efekty na długie lata i możliwość uzyskania dokładnie takiej elewacji, jaką chce mieć inwestor. Zastosowanie systemu dociepleń Ceresit VWS gwarantuje spełnienie obydwóch wymagań.

 • Color Expert - narzędzia malarsko-sztukarskie

  2002-07-31

  Firma Color Expert ma przeszło 100-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży narzędzi malarsko-sztukarskich.

 • Paroc - płyta z wełny mineralnej

  2002-07-31

  Firma Paroc oferuje płytę z wełny mineralnej Paroc UNS 35 do izolacji termicznej i akustycznej przegród konstrukcyjnych zewnętrznych i wewnętrznych w budownictwie jedno i wielorodzinnym, publicznym oraz w budownictwie przemysłowym.

 • Icopal - system dachowy Fastlock z profilowanych paneli PVC

  2002-07-31

  Kłopot z wykonaniem lekkiego zadaszenia, np. wiaty samochodowej, tarasu, altanki, pergolii - znika, gdy wykorzysta się możliwości, jakie stwarza estetyczny system dachowy z profilowanych paneli PVC o nazwie Fastlock.

 • Matizol - papy zgrzewalne

  2002-07-31

  Papy Gorplast Super WZS/3000 i PZS/2500 wykonywane są na osnowie z włókniny poliestrowej, obustronnie powlekanej masą asfaltową z dodatkiem elastomeru SBS.

 • Foliarex - membrana dachowa

  2002-07-31

  Produkowany przez firmę Foliarex Strotex 1300V jest wysokoprzepuszczalną membraną dachową przeznaczoną pod zewnętrzne pokrycia dachów. Znajduje zastosowanie zwłaszcza w dachach z izolacją termiczną do pełnej wysokości krokwi - układany bezpośrednio na tej izolacji.

 • AMF - sufity podwieszane

  2002-07-31

  Firma AMF oferuje nowy sufit podwieszany do pomieszczeń o podwyższonej aseptyce.

 • Drewno w budownictwie

  2002-07-31

  Drewno, w przeciwieństwie do niektórych innych materiałów stosowanych w budownictwie nie oddziaływuje negatywnie na organizm ludzki. Drewno ma wiele zalet, które z powodzeniem wykorzystuje się na budowach.

 • Farby i narzędzia do malowania

  2002-05-31

  Barwiąc domy od wewnątrz i na zewnatrz, farby ubarwiają najbliższe nam otoczenie. Zdobią i chronią fasady budynków. Wewnątrz, pięknem swego koloru pomagają wyeksponować każde inne piękno - mebli, podłóg, żyrandoli i kinkietów. Tworzą i podkreślają nastrój pomieszczeń. Tak się dzieje, gdy umiejętnie zastosujemy dobre farby, korzystając przy malowaniu z wysokiej jakości...

 • Gdy urzędnik nie ma racji. Rady prawnika

  2002-05-31

  Odpowiedź radcy prawnego na list pracownika firmy akcjonariusza Grupy PSB dt. zakresu uprawnień obywateli do uzyskania informacji zagwarantowanych im przepisami prawa (w tym wypadku art. 24 ustawy z 17 maja 1989 r. Prawo Geodezyjne i Kartograficzne) oraz ograniczeń w dostępie do tych informacji wynikających z ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.  

 • Paroc - unikalny system wentylacji dachów płaskich

  2002-05-31

  Na miano przełomu w technologii dachów płaskich zasługuje wprowadzony obecnie na polski rynek dach wentylowany firmy PAROC. Nowość polega na zastosowaniu systemu dwuwarstwowego, którego podstawowym elementem jest płyta PAROC ROS 30g. Dzięki swej budowie PAROC ROS 30g akumuluje wilgoć z powierzchni dachu i transportuje ją na zewnątrz.

 • Feb - Febmix DH-proszkowy plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich

  2002-05-31

  Proszkowy plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich Febmix DH umożliwia całkowicie wyeliminowanie wapna z zapraw, w których spoiwem jest cement.

 • Kreisel - fuga DE-LUX i SUPER MULTI-nowoczesne zaprawy

  2002-05-31

  Rodzina materiałów budowlanych produkowanych przez firmę Kreisel poszerza się o coraz to nowe wyroby. Specjalnie z myślą o tych, którzy spoinują i kleją płytki ceramiczne, opracowania uszlachetnioną zaprawę do spoinowania FUGA DE-LUX oraz wzmocnioną zaprawę klejącą SUPER MULTI.

 • Vitrosilicon - pustaki szklane Claroglass

  2002-05-31

  Firma Vitrosilicon oferuje pustaki szklane Claroglass w bardzo bogatej ofercie (obecnie 79 wzorów). Pustaki mogą być bezbarwne i barwione na siedem kolorów (niebieski, lazurowy, błękitny, miodowy, grafitowy, łososiowy i turkusowy). Odznaczają się ponadto bogatym wzornictwem.

 • Lemar - papa asfaltowa zgrzewalna, modyfikowana SBS

  2002-05-31

  Wytwarzane przez firmę Lemar papy LEMBIT przeznaczone są do wykonywania prac dekarskich na nowych dachach oraz renowacji starych pokryć dachowych.