• Izolbet - materiały hydroizolacyjne

  2002-05-31

  Do najbardziej rozpowszechnionych oraz najtańszych rozwiązań związanych z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym konstrukcji betonowych należą obecnie hydroizolacje bitumiczne, warto pamiętać o nowoczesnych wyrobach umożliwiającyh ich stosowanie.

 • Rockwool - system Ecostrop. Cicha podłoga

  2002-05-31

  Poprawnie wykonany strop, oprócz spełniania wymagań dotyczących wytrzymałości, sztywności i ognioodporności powinien posiadać odpowiednie parametry izolacyjne na dźwięki powietrzne i uderzeniowe - a tym samym zapewniać właściwy klimat akustyczny pomieszczeń.

 • Sika - SikaBond T-8 wodoszczelny, elastyczny klej

  2002-05-31

  Asortyment oferowany przez firmę Sika Poland obejmuje: kleje i uszczelniacze, materiały uszczelniające, zaprawy montażowe i naprawcze, dodatki do betonów i zapraw, pianki montażowe, posadzki i powłoki ochronne.

 • Adw - izolpast KL-dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa

  2002-05-31

  Dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa Izoplast KL jest ekologicznym, wodnorozpuszczalnym, nie emitującym żadnych substancji toksycznych, nowoczesnym, wygodnym (gotowym do stosowania) środkiem do wykonywania płyt warstwowych, wszelkich typów izolacji wodochronnej pionowej i poziomej na zewnątrz oraz wewnątrz budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej...

 • Frans-Pol - extra gładź szpachlowa

  2002-05-31

  Jak doprowadzić ściany i sufity do idealnej gładkości przed malowaniem? Jakich materiałów użyć? Specjaliści z firmy Frans-Pol odpowiadają na postawione pytania.

 • Knauf - małe płyty gipsowo-kartonowe-Knauf MINI i Knauf MIDI

  2002-05-31

  Obok płyt gipsowo-kartonowych w standardowej, normalnej wielkości firma Knauf wprowadziła na rynek płyty Knauf MINI i Knauf MIDI, które nadają się idealnie do wykonywania obudów ścian wewnętrznych, sufitów i poddaszy, jak również do budowy ścian działowych. 

 • Selena - jednokomponentowa szybkowiążąca piana poliuretanowa Tytan do PCV

  2002-05-31

  Piana Tytan do PCV zalecana jest szczególnie do profesjonalnego montażu ram drzwiowych i okiennych z pcv, ale może być również z powodzeniem stosowana przy pracy na innych powierzchniach gładkich i porowatych (np. z drewna, szkła, cegły, tynku, betonu, metali).