• Kabina i brodzik – kupować razem, czy osobno?

  2015-01-12

  Wybór kabin prysznicowych i brodzików jest ogromny. Dzięki temu mamy możliwość optymalnie dopasować model do naszej łazienki i własnych preferencji. Możemy kupować kabiny z dołączonym do nich brodzikiem, jak również skompletować obie części osobno. Wybór należy do klienta.

 • Praktyczna łazienka: powierzchnie hydrofobowe

  2015-01-12

  Hydrofobowość to zdolność cząsteczek chemicznych do odpychania od siebie wody. Tę właściwość z powodzeniem wykorzystali producenci kabin prysznicowych. Na czym ona polega?

 • Baterie wodooszczędne

  2015-01-12

  Rachunki za wodę mogą przyprawić nas o zawrót głowy. Szukamy więc oszczędności. Producenci, którzy zdają sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań klientów, wprowadzają na rynek nowatorskie rozwiązania, które pomagają nam zaoszczędzić wodę, a co za tym idzie obniżają rachunki.

 • Nie tylko ceramika – z czego wykonane są nowoczesne umywalki

  2015-01-12

  Tradycyjnym materiałem, wykorzystywanym do produkcji umywalek jest ceramika. W obecnych czasach to nie jedyny materiał – nowoczesne umywalki wykonuje się ze szkła, kamienia, metalu, drewna

 • Jaka kabina jest najtrwalsza – ze szkła hartowanego czy polistyrenu?

  2015-01-12

  Ściany i drzwi kabiny prysznicowej najczęściej wykonane są ze szkła hartowanego lub polistyrenu. Przed zakupem warto dowiedzieć się, czym charakteryzują się te dwa popularne materiały, aby podjąć świadomą decyzję.

 • Jak wybrać baterię prysznicową?

  2015-01-12

  Aby rozkoszować się kąpielą pod prysznicem, musimy oprócz kabiny prysznicowej, wybrać odpowiednią baterię prysznicową. Na rynku jest tak duży wybór, że nie jest to łatwe zadanie. Na co w takim razie zwracać szczególną uwagę?

 • Wanna z hydromasażem – czy warto w nią zainwestować?

  2015-01-12

  Zastanawiasz się nad kupnem wanny z hydromasażem? Jedni ją polecają, inni uważają za zbędny wydatek. Sam musisz podjąć decyzję, bo to o twój komfort i twoje pieniądze chodzi.

 • Jak wybrać wannę do dużej łazienki?

  2015-01-12

  Duża łazienka to szerokie spektrum możliwości aranżacji wnętrza. Oprócz kilku podstawowych urządzeń, z powodzeniem możemy pokusić się o realizację marzeń o długiej, relaksującej kąpieli w przestronnej wannie, ponieważ nie musimy martwić się każdym centymetrem powierzchni.

 • Dwie umywalki czy jedna podwójna?

  2015-01-12

  Łazienka to nasz osobisty intymny azyl. Chociaż jej funkcje reprezentacyjne są ograniczone, jednak warto zaprojektować ją szczególnie starannie. A już wybór umywalki niesie wiele dylematów.

 • Okrywanie roślin

  2015-01-02

  Wiele roślin uprawianych w naszych ogrodach przetrwa zimę jedynie wtedy, gdy zapewnimy im odpowiednią osłonę. Dotyczy to gatunków pochodzących z cieplejszych rejonów, roślin młodych oraz sadzonych i przesadzanych w bieżącym sezonie.

 • Jak wspomóc sprzedaż mieszkania?

  2015-01-02

  Nosimy się z zamiarem sprzedaży mieszkania i przeraża nas perspektywa długiego oczekiwania na nabywcę lub oddania nieruchomości za pół-darmo? Przyszłych nabywców do zainteresowania naszym lokalem mogą zachęcić odpowiednio wykonane zdjęcia.

 • Przygotowujemy mieszkanie do sprzedaży. Remont czy lifting

  2015-01-02

  By nie czekać na nabywcę mieszkania zbyt długo lub sprzedać go poniżej wartości, trzeba czasami ponieść dodatkowe koszty związane z odpowiednim przygotowaniem mieszkania do sprzedaży.

 • Konserwacja mebli ogrodowych

  2015-01-02

  Jeśli chcemy, by meble ogrodowe na wiosnę wyglądały jak nowe, już przed zimą należy je odpowiednio zabezpieczyć. Sięgając po odpowiednie, łatwo dostępne środki, zapewnimy im efektowny wygląd i przedłużymy ich trwałość

 • Nowość! 3 fugi do wszystkich zadań

  2014-12-30

  Rozwój wielofunkcyjnych produktów jest jednym z elementów strategii Botament. Wraz z wprowadzaniem zapraw klejowych MULTILIGHT oraz MULTISTONE ® rozpoczęła się era produktów o szerokim spektrum zastosowania. Nowa koncepcja fug jest kontynuacją tej idei. Dotychczasowe zaprawy do spoinowania Multifuge zostały uzupełnione o nowy produkt MULTIFUGE ® Fine Speed...

 • PROfesjonalne narzędzia w Twoim warsztacie

  2014-11-30

  Narzędzia używane przez profesjonalnych mechaników samochodowych znajdą zastosowanie również w przydomowym warsztacie. Wystarczy sięgnąć po te właściwe, aby nie wydrenować kieszeni, a jednocześnie cieszyć się niezawodnym sprzętem. Będziemy nim pracować sprawnie i wydajnie przez długie lata. Narzędzia ręczne to podstawowe wyposażenie nie tylko serwisu, lecz także domowego...

 • Jak tanio zmodernizować dom letniskowy

  2014-11-06

  Działka z domkiem to miejsce, które wymaga ciągłych inwestycji i prac. Tylko dzięki doglądaniu, dobrze się prezentuje oraz jest użyteczna. Są jednak metody na to, by tanio zmodernizować dom letniskowy.

 • Tynki uniwersalne

  2014-10-24

  Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów oraz nowoczesnej formie produkcyjnej, na naszym rynku znajdziemy produkty do tynkowania, które z powodzeniem można zastosować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

 • Dom ekologiczny - blaski i cienie ekologicznych koncepcji domu

  2014-08-07

  Dom na XXI wiek to budynek, który powinien spełniać nie tylko wymogi jego mieszkańców, ale także coraz bardziej restrykcyjne przepisy budowlane i narzucane przez UE dyrektywy, związane z ochroną środowiska. Ma się więc w nim nie tylko wygodnie mieszkać, ale równie ważne jest, by był tani w eksploatacji i nie szkodził środowisku. Wszystkie te idee są bliskie tzw. budownictwu...

 • Odbiór mieszkania od dewelopera – jak przygotować się do odbioru?

  2014-08-07

  Odbiór mieszkania od dewelopera to ważny krok, do zamieszkania u siebie. Aby nie odkrywać usterek, gdy będzie już za późno, warto odpowiednio przygotować się na tę sytuację.

 • Jak zaplanować remont łazienki?

  2014-08-06

  Remont łazienki powinien być przeprowadzony rozważnie - nie ulegajmy modzie i chwilowym nastrojom. Pamiętajmy jednak, że dzisiaj łazienka służy przecież nie tylko zaspokajaniu potrzeb higienicznych, ale także relaksowi. Podpowiadamy, jak dobrze zaplanować remont łazienki.